A-GEO

DJI Air 2S

Air 2S ir aprīkots ar 1" 2.4 mikronu pikseļu sensoru. Air 2S ir spējīgs uzņemt 5.4K/30fps un 4K/60fps video. Šis DJI bezpilota lidaparāts palīdzēs notvert jebkuru svarīgu mirkli ar bagātu skaidrību un dzidriem krāsu toņiem. Pateicoties lielajam attēla dinamikas diapazonam un augstajai izšķirtspējai, pat naktī uzņemtie kadri ir skaidri un ar krāsu piesātināti. DJI Air 2 10 bitu D-Log krāsu profils uztver miljards krāsu. Air 2S kompaktums, drošības un inteliģento tehnoloģiju sakopojums nozīmē, ka varat pavadīt vairāk laika izbaudot lidojumu, nevis uztraucoties. DJI Air 2S ļauj veikt katru lidojumu ar pārliecību!


Sazinieties ar mums, ja esat ieinteresēti!
Ražotāja mājaslapa

MasterShots režīmi

Šis ir nākamais QuickShots evolūcijas posms. MasterShots ir inteliģenta funkcija, kas lietotājiem nodrošina vislabākos kadrus jebkurā vietā. Vienkārši izvēlieties vēlamo objektu, un bezpilota lidaparāts filmēs, vienlaikus veicot desmit dažādus manevrus, saglabājot objekta centrālo kadru un pēc tam izveidojot īsu video.

12km FHD pārraides diapazons

Bez šķēršļiem un citiem traucējumiem. Vienmēr ievērojiet vietējos likumus un noteikumus. Pilotējiet dronu tikai tiešā redzamībā, ja vien nav atļauts citādi.

ADS-B Sistēma

Šī ir pasaulē atzīta drošības sistēma, kura nodrošina informācijas apmaiņu ar citiem lidaparātiem, piemēram, lidmašīnām un helikopteriem. Gadījumā, ja rodas situācija, kurā lidošana ir ierobežota, DJI Fly aplikācija brīdinās pilotu, izmantojot gan vizuālus, gan audio signālus.

Fly More Combo

Fly More Combo ietver akumulatora uzlādes centrmezglu (Charging Hub), plecu somu, neitrāla blīvuma filtru komplektu, trīs inteliģentos akumulatorus un citus praktiskus piederumus, kas ļauj ceļot ar mazākiem ierobežojumiem un lielāku radošumu.


Sazinieties ar mums, ja esat ieinteresēti!