A-GEO

D-RTK 2

D-RTK 2 bāzes stacija ir modernizēts augstas precizitātes GNSS uztvērējs, kas uztver visas lielākās globālās satelītnavigācijas sistēmas, nodrošinot reāllaika diferenciālās korekcijas (RTK), kas ģenerē centimetru līmeņa pozicionēšanās datus, lai uzlabotu relatīvo precizitāti.


• Centimetra līmeņa pozicionēšana

• 4G, OcuSync, WiFi un LAN komunikācija

• IP65 aizsardzības reitings

• Saderīgs ar Phantom 4 RTK, P4 Multispectral, MG-1P RTK, Agras T16, Agras T20, Matrice 210 RTK V2 un Matrice 300 RTK.


Sazinieties ar mums, ja esat ieinteresēti!
Ražotāja mājaslapa

Centimetra līmeņa precizitāte

D-RTK 2 mobilā stacija pilnībā atbalsta GPS, GLONASS, BeiDou un GALILEO signālus. Viegli un ātri iestatāmā iekārta nodrošina reāllaika diferenciālās korekcijas bezpilota lidaparātiem, lai sasniegtu pozicionēšanas precizitāti centimetra līmenī. Iebūvētā augsta pastiprinājuma antena nodrošina izcilu signāla uztveršanu no vairākiem satelītiem pat tad, ja ir šķēršļi.

Komunikācijas iespējas jebkurai misijai

D-RTK 2 atbalsta komunikāciju, izmantojot 4G, OcuSync, WiFi, un Lan, nodrošinot nepārtrauktu un stabilu datu pārraidi jebkurā misijā. Lietojot kopā ar Matrice 300 RTK, to var savienot ar vairākiem lidaparātiem, padarot iespējamas koordinētas darbības, iesaistot vairākus BGK, un ievērojami uzlabojot efektivitāti.

Uzticama kvalitāte

Ar oglekļa šķiedras korpusu un IP65 aizsardzību pret mitrumu un putekļiem, D-RTK 2 ir īpaši pārnēsājams un piemērots jebkuram uzdevumam. Iebūvētais IMU uzrauga kustības un kalibrē slīpuma sensorus, lai brīdinātu operātoru par jebkādām novirzēm misijas laikā, tādējādi samazinot riskus.