A-GEO

DJI Inspire 2

Šis bezpilota gaisa kuģis ietver sevī visu labāko no Inspire 1, vēl vairāk uzlabojot to. Jaunā attēlu apstrādes sistēma CineCore 2.1 nodrošina video ierakstīšanu līdz 6K izšķirtspējai CinemaDNG/RAW formātā un 5.2k izsķirtspējai Apple ProRes formātā, ja to izmanto kopā ar Zenmuse X7. Tas paātrinas no 0 līdz 80 km/h tikai 5 sekundēs un sasniedz maksimālo ātrumu 94 km/h. Tā maksimālais nolaišanās ātrums ir 9 m/s, lai nodrošinātu nebijušu ātrumu un veiklību šāda izmēra bezpilota lidaparātam. Dubultā akumulatoru sistēma pagarina pagarina lidojuma laiku līdz 27 minūtēm (izmantojot X4S), savukārt pašsildošā tehnoloģija ļauj lidot pat zemā temperatūrā.


• Lidojuma laiks līdz 27 minūtēm

• Maks. ātrums 94 km/h

• Pārraides diapazons līdz 7km

• 1080p video pārraide


Sazinieties ar mums, ja esat ieinteresēti!Ražotāja mājaslapa

Efektīva darbplūsma

Inspire 2 radošā darbplūsma ir pilnība optimizēta, un ir iespējams ierakstīt video CinemaDNG un Apple ProRes, kā arī citos populāros formātos pēcapstrādei filmu veidošanā.

Uzlabota drošība

Redzamības sistēmas, kas vērstas uz priekšu un apakšu, ļauj Inspire 2 noteikt šķēršļus 30 metru attālumā, uzlabojot ātru (Līdz 54 km/h) lidojumu drošību. Uz augšu vērsti infrasarkanie sensori uztver šķēršļus 5 metru augstumā un nodrošina aizsardzību, lidojot slēgtās telpās.

Spotlight Pro režīms

Šis ir jaudīgs izsekošanas režīms, kas ļauj pilotam uzņemt sarežģītus, dramatiskus attēlus. Tas izmanto uzlabotus vizuālās izsekošanas algoritmus, lai fiksētu objektu lidojuma laikā, neatkarīgi no lidošanas virziena. Ja stabilizācijas sistēma ir tuvu griešanās robežām, tad pats Inspire 2 griezīsies tajā virzienā, neietekmējot lidojuma vadību vai uzņemto kadru.

Inteliģentā atgriešanās funkcija

Integrētās redzamības sistēmas ļauj lidojuma laikā izveidot maršruta karti. Ja video pārraides signāls tiek pazaudēts un Smart Return to Home ir iespējots, tad Inspire 2 atgriezīsies pa sākotnējo maršrutu un pēc signāla atgūšanas pāriet uz taisnu līniju. Atgriežoties, lidaparāts izmantos pirmāro kameru, lai identificētu šķēršļus līdz 200 metru attālumam, tādējādi izveidojot drošāko atgriešanās ceļu.

Jaudīga lidošana

Inspire 2 lido ar ātrumu līdz 94 km/h, nolaižas ar ātrumu 9 m/s un paceļas ar ātrumu 6 m/s. Tas var paātrināties līdz 80 km/h tikai 5 sekundēs un lido ar maksimālo 40° leņķi. Abu kontrolieru kursorsviru jūtīgums ir noregulēts, lai atvieglotu smalkus manevrus. Lielā jauda arī ļauj bezpilota lidaparātam lidot sarežģītos apstākļos, tostarp vairāk nekā 2500-500 metru virs jūras līmeņa (izmantojot īpašus propellerus), un -20°C temperatūrā, izmantojot pašsildošos akumulatorus.

Komplektācija

Inspire 2 X5S
Standard Kit
Inspire 2 X7
Standard Kit
Inspire 2 X5S
Advanced Kit
Inspire 2 X7
Advanced kit
BGK ×1 ×1 ×1 ×1
Kontrolieris ×1 ×1 / /
Cendence Kontrolieris / / ×1 ×1
Inteliģentais akumulators ×2 ×2 ×2 ×2
Lādētājs ×1 ×1 ×1 ×1
Akumulatoru uzlādes centrmezgls ×1 ×1 ×1 ×1
Propelleru pāri ×4 ×4 ×4 ×4
Strāvas kabelis ×1 ×1 ×1 ×1
USB-A Kabelis ×1 ×1 ×1 ×1
microSD Karte (16GB) ×1 ×1 ×1 ×1
Sensora kalibrācijas plate ×1 ×1 ×1 ×1
Stabilizācijas amortizators ×1 ×1 ×1 ×1
Propelleru stiprināšanas plāksnes ×2 ×2 ×2 ×2
Pārnēsāšanas kaste ×1 ×1 ×1 ×1
Akumulatoru izolējošā uzlīme ×2 ×2 ×2 ×2
CinemaDNG un Apple ProRes aktivizācija / / ×1 ×1
Zenmuse X5S ×1 / ×1 /
Zenmuse X7 / ×1 / ×1
DL-S 16mm F2.8 ND ASPH Objektīvs / ×1 / ×1

Aksesuāri

DJI CINESSD un CINESSD Station

DJI CINESSD izmanto NVMe, tai ir četri PCIe 3.0 porti un atbalsta FAT32/exFAT failu formātus. Ir modeļi ar 120 GB, 240 GB, un 480GB ietilpību. Izmantojot 240 GB vai 480 GB CINESSD, Inspire 2 var ierakstīt videoklipus ar rakstīšanas ātrumu līdz 4,2 Gb/s, nodrošināt pietiekami daudz datu, lai apmierinātu filmu veidošanas prasības. DJI CINESSD Staciju izmanto, savienojot ar datoru, lai ātri un efektīvi pārsūtītu failus.

Multilink

Multilink ir īpaši paredzēts lietošanai ar INSPIRE 2 un CENDENCE tālvadības pultīm. Tas var izveidot primārā-sekundārā kontroliera tīklu ar līdz trim tālvadības pultīm. Lai iegūtu labākos rezultātus, izmantojiet kopā ar Cendence tālvadības pulti un Cendence Patch antenu.

RAW, Apple ProRes aktivizācija

Aktivizācijas atslēga ļauj CineCore 2.1 ierakstīt CinemaDNG un Apple ProRes*. Tos var iegādāties atsevišķu, un tie ļauj kamerām Zenmuse X7 un Zenmuse X5S izveidot pareizo datnes formātu, kas nepieciešams individuālajām pēcapstrādes prasībām.
* Lūdzu, ņemiet vērā, ka maksimālā video izšķirtspēja ir atkarīga no DJI CINESSD ietilpības. Sīkāku informāciju skatiet lietotāja rokasgrāmatā.

CrystalSky

DJI ir izstrādājis 5,5 collu, 1000 cd/m2 displeju, 7,85 collu 1000 cd/m2 un 7,85 collu 2000 cd/m2 displeju, lai nodrošinātu spilgtumu un skaidrību, kas nepieciešama darbam ārtelpās.

DJI Focus

DJI Focus pievieno tālvadības fokuas vadību Zenmuse X7, X5S un X4S.

DJI Battery Station

800W akumulatoru uzlādes stacija uzlādē līdz astoņām Inspire 2 baterijām. Ar papildu vietu četru Intelligent Flight Battery akumulatoriem un standarta akumulatora lādētāja glabāšanai. DJI Battery Station ir aprīkots arī ar diviem USB uzlādes portiem.