A-GEO

DJI Matrice 300 RTK

Matrice 300 RTK ir DJI jaunākā komerciālā BGK platforma, kas iedvesmojas no mūsdienu aviācijas sistēmām. M300 RTK piedāvā līdz 55 minūtēm lidojuma laika, uzlabotas mākslīgā intelekta funkcijas, 6 virzienu šķēršļu noteikšanas un pozicionēšanas sistēmu un daudz ko citu. Tas apvieno inteliģenci ar augstu veiktspēju un nepārspējamu uzticamību.


• 15 km maks. pārraides diapazons

• Lidojuma laiks līdz 55 minūtēm

• Pozicionēšana un šķēršļu atpazīšanas 6 virzienos

• Primārais lidojuma displejs

• IP45 drošības pakāpe

• Darbības temperatūra no -20°C līdz 50°C

• Pašsildoši akumulatori

• AirSense ADS-B uztvērējs


Sazinieties ar mums, ja esat ieinteresēti!
Ražotāja mājaslapa

Uzlabota pārraides sistēma

Pilnīgi jaunais OcuSync Enterprise nodrošina pārraidi līdz 15 km un atbalsta trīs kanālu 1080p video. Automātiskā frekvenču pārslēgšana starp 2,4 GHz un 5,8 GHz nodrošina uzticamāku lidojumu tuvu videi ar lieliem traucējumiem, savukārt AES-256 šifrēšana piedāvā drošu datu pārraidi.

Uzlabota lidošanas veiktspēja

Izturīgais gaisa kuģa korpuss un jaudīgā vilces sistēma nodrošina efektīvāku un stabilāku lidojumu pat skarbos apstākļos.


• Maks. nolaišanās ātrums 7 m/s

• Maks. augstums 7000m

• Maks. ātrums 23 m/s

• Pretestība vēja brāzmām līdz 15 m/s


Spot-Check ar mākslīgo intelektu

Automatizējiet ikdienas pārbaudes un katru reizi fiksējiet precīzus rezultātus. Mākslīgais intelekts atpazīst interesējošo elementu un identificē to turpmākajās misijās, lai nodrošinātu precīzus kadrus.

Waypoints 2.0

Izvietojiet līdz 65 535 ceļa punktiem un iestatiet vairākas darbības vienam vai vairākiem sensoriem. Lidojuma trajektorijas plānošana ir arī optimizēta, lai maksimāli palielinātu jūsu BGK misiju elastību un efektivitāti.

Pinpoint funkcija

Atzīmējiet objektu kamerā vai kartē un sensoru saplūšanas algoritmi nekavējoties aprēķinās tā koordinātas, kas tiek projicētas uz visiem kameru skatiem kā PR (Paplašinātās Realitātes) ikona. Elementa atrašanās vieta tiek automātiski kopīgota ar citu tālvadības pulti vai tiešsaistes platformām, piemēram, DJI FlightHub.

Smart Track funkcija

Identificējiet un sekojiet kustīgiem objektiem, piemēram, cilvēkiem vai transportlīdzekļiem, izmantojot funkciju Smart Track, kur vienmērīgai izsekošanai tiek izmantota automātiskā atālummaiņa. Objekta dinamiskā atrašanās vieta tiek nepārtraukti atjaunota un kopīgota ar citu tālvadības pulti vai DJI FlightHub

Spēcīga redzes sistēma

Lai uzlabotu lidojumu drošību un lidmašīnas stabilitāti, dual-vision un ToF sensori atrodas visās sešās BGK pusēs, piedāvājot maksimālo uztveres diapazonu līdz 40 m, ar iespējām pielāgot BGK uzvedību, izmantojot lietotni DJI Pilot. Pat sarežģītā vidē šī 6 virzienu šķeršļu atpazīšanas un pozicionēšanas sistēma palīdz aizsargāt misiju un pašu lidaparātu.

Komplektācija

Aksesuāri

Akumulatoru stacija

Tajā var uzlādēt līdz 8 BGK un 4 tālvadības pults akumulatoriem, savukārt ātrā uzlāde ļauj veikt uzdevumus bez gariem pārtraukumiem.

TB60 Intelligent Flight Battery

Šie akumulatori ļauj operatoriem izmainīt tos, neizslēdzot visu sistēmu, ietaupot laiku kritisku uzdevumu laikā.

DJI Smart Controller Enterprise

Šī tālvadības pults ir aprīkota ar īpaši spilgtu 5,5 collu 1080p ekrānu, kas saglabā skaidru redzamību pat tiešos saules staros.

D-RTK 2 Mobile Station

Iegūstiet uzlabotu precizitāti, izmantojot centimetru līmeņa precīzus pozicionēšanas datus, izmantojot GNSS bāzes staciju D-RTK 2, kas atbalsta visas galvenās satelītu sistēmas un nodrošina reāllaika diferenciālās korekcijas.

CSM Radars

Papildu drošībai ir iespējams uzstādīt CSM radaru, kas uztver šķēršļus no 1 līdz 30 metriem virs lidaparāta..