A-GEO

DJI Phantom 4 RTK

Uzlabojiet savu nākamo kartēšanas projektu, izmantojot Phantom 4 RTK - kompaktāko un precīzāko BGK kartēšanas risinājumu


• RTK Modulis

• 1cm+1ppm RTK Horizontālā precizitāte

• 1,5cm+1ppm RTK Vertikālā precizitāte

• 1" CMOS Sensors


Sazinieties ar mums, ja esat ieinteresēti!
Ražotāja mājaslapa

Centimetra līmeņa pozicionēšana

Jauns RTK modulis ir integrēts tieši Phantom 4 RTK, nodrošinot reāllaika centimetru līmeņa pozicionēšanas datus, lai uzlabotu attēla metadatu absolūto precizitāti. Papildus optimizētajai drošībai un precīzai datu vākšanai Phantom 4 RTK saglabā satelīta novērošanas datus, kas tiks izmantoti pēcapstrādē (PPK), ko var veikt, izmantojot DJI cloud PPK pakalpojumu. Pielāgojiet Phantom 4 RTK jebkurai darbplūsmai, ar iespēju savienot to ar augstas precizitātes GNSS bāzes staciju D-RTK 2, NTRIP (Caur RTCM tīklu, izmantojot interneta protokolu), izmantojot 4G spraudni vai WiFi tīklāju.

Precīzi dati ar TymeSync

Lai pilnībā izmantotu Phantom 4 RTK pozicionēšanas moduļu priekšrocības, tika izveidota jaunā TimeSync sistēma, lai nepārtraukti saskaņotu tālvadības pulti, kameru un RTK moduli. Turklāt TimeSync nodrošina, ka katrs fotoattēls izmantos visprecīzākos metadatus un fiksē pozicionēšanas datus objektīva optiskajā centrā, optimizējot fotogrammetrisko metožu rezultātus un ļaujot attēlam sasniegt centimetru līmeņa pozicionēšanas datus.

Precīza attēlveidošanas sistēma

Uzņemiet labākos attēla datus ar 20MP 1" CMOS sensoru. Mehāniskais slēģis padara attēlus nevainojami precīzus un bez izkropļojumiem, kas varētu rasties kustības iespaidā. Pateicoties augstajai izšķirtspējai, Phantom 4 RTK var sasniegt 2,74 cm GSD 100 metru augstumā.

Radīts mērniekiem

Piedāvājot dažādas kontroles shēmas un papildu tehnoloģijas, DJI Phantom 4 RTK ir izstrādāts, lai sniegtu mērījumus ar lielāku efektivitāti nekā jebkad agrāk.

Ocusync pārraides sistēma

Izbaudiet stabilu un uzticamu augstas izšķirtspējas attēlu vai video pārraidi līdz 7 km attālumam.

Nevainojama saderība ar D-RTK 2 bāzes staciju

Atbalstiet savas Phantom 4 RTK misijas, izmantojot D-RTK 2, kas nodrošina reāllaika diferenciālos datus vai veido precīzu mērīšanas risinājumu, ja to izmanto kā RTK roveri.

Aksesuāri

D-RTK 2 Mobile Station

Iegūstiet uzlabotu precizitāti, izmantojot centimetru līmeņa precīzus pozicionēšanas datus, izmantojot GNSS bāzes staciju D-RTK 2, kas atbalsta visas galvenās satelītu sistēmas un nodrošina reāllaika diferenciālās korekcijas.