A-GEO

Lāzerstara uztvērēji

Uzlabojiet precizitāti un darba vides diapazonu, izmantojot GeoMax tālvadības pultis un lāzerstara uztvērējus kas ir bagāti ar funkcijām un sniedz uzlabotus rezultātus visos apgaismojuma apstākļos.

Sazinieties ar mums, ja esat ieinteresēti!
Ražotāja mājaslapa

ZRB90 Basic

Jaunajam un izturīgajam uztvērējam ir liels darbības diapazons un tas ļauj noteikt 8cm garumā. Tas sniedz precizitāti no 1 mm/2 mm un ļauj viegli atrast lāzera staru. ZRB90 Basic darbojas līdz 300 m un patērē divas AA tipa baterijas. Tas atbilst augstajam IP66 standartam un tāpēc ļauj strādāt pat nelabvēlīgos vides apstākļos. ZRB90 Basic darbojas ar visiem Zone sērijas lāzernivelieriem, kā arī ar ZEL400.

ZRD105 Digital

Labākā digitālā displeja tehnoloģija, kas iepakota profesionālā un izturīgā korpusā. Pilnībā nodrošināta izcila viektspēja ar precīziem rezultātiem. Divkāršs displejs, ko atbalsta regulējami LED un aduio signāli. Šo uztvērēju var izmantot visiem GeoMax Zone risinājumiem.

ZRD105B

Šis risinājums papildina ZRD105B priekšrocības ar lieliskām jaunām funkcijām, kas ir pieejamas ar Zone 60DG. Stara noķeršana - atrodiet un izlīdziniet lāzerstaru, nospiežot vienu taustiņu. Beam Lock ļauj uzraudzīt staru. ZRD105B var izmantot kopā ar Zone60 DG.

ZRP105 Pro

Risinājums ar augstāko sniegumu. Profesionāls formāts ar detalizētu, daudzkanālu annalogo, dubulto displeju, ko papildina regulējami LED un audio signāli. Šo uztvērēju var izmantot visiem GeoMax Zone sērijas lāzernivelieriem.