A-GEO

X-PAD Ultimate Survey

X-PAD Ultimate ir pielāgota, elastīga un modulāra programmatūra augstākās klases topogrāfiskiem uzdevumiem, piemēram, uzmērīšanai, izspraušanai, batimetrijai un ĢIS. Tā ir domāta Android videi un nodrošina vislabakās tehnoloģijas topogrāfijai. X-PAD Ultimate nodrošina produktivitāti uz lauka un nodrošina perfektu integrāciju starp mērīšanas rīkiem.

Sazinieties ar mums, ja esat ieinteresēti!
Ražotāja mājaslapa Produkta brošūra

Galīgais risinājums lauka programmatūrai

X-PAD Ultimate ir vismodernākais lauka programmatūras risinājums visiem lietotājiem, kuri meklē rīku, kas nodrošina produktivitāti, vieglu lietošanu un pilnīgu datu kontroli. X-PAD Ultimate nodrošina vislabākās tehnoiloģijas jūsu rokās: 3D un CAD sistēmu, lai skatītu un rediģētu rasējumus, integrētu jūsu datus ar visiem karšu veidiem un izmantotu paplašinātās realitātes iespējas. Izmantojot X-PAD Ultimate, vaarat būt pārliecināti, ka jūsu iekārtas ir pilnībā integrētas lietojumprogrammas darbplūsmā.

CAD funkcionalitāte

X-PAD Ultimate ietver īstu topogrāfisku 3D CAD, nevis vienkāršu grafisko skatītāju, bet īpašu risinājumu ar funkcijām, lai zīmētu, rediģētu, mērītu un aprēķinātu jaunu elementu atrašanās vietu, ko pēc tam var izmantot izspraušanas darbos.

Mākoņpakalpojumi un kopīgošan

Izmantojot X-PAD Ultimate, varat atvērt un importēt jebkuru fialu, pat ja tas atrodas mākonī. Varat saglabāt savus datus populārākajās mākoņu platformās, piemēram, Google diskā, Microsoft OneDrive un Dropbox, un piekļūt tiem no lauka vai biroja. Ja nepieciešams, varat ātri kopīgot informāciju un uzmērīto punktu koordinātas, nosūtot ziņu vai e-pastu ar pievienotu fotoattēlu.

Tehniskā specifikācija

X-PAD Ultimate moduļi
GNSS Galvenais modulis, kas ietver visas funkcijas apsekošanai, izspraušanai, uzmērīšanai un kontrolei ar GNSS uztvērēju.
TPS Galvenais modulis,, kas ietver visas funkcijas apsekošanai, izspraušanai, uzmērīšanai un kontrolei ar mehānisko tahimetru.
Robotic Papildina TPS moduli ar funkcijām, kas ļauj pilnībā pārvaldīt robotizētos tahimetrus.
X-Pole Ļauj strādāt vienlaicīgi ar tahimetru un GNSS, izmantojot katras sistēmas labākās īpašības ar maksimālu elastību.
BIM Ļauj importēt BIM modeļus, skatīt tos, pārvietoties un iegūt informāciju (punktus, līnijas, virsmas) pārbaudes un iezīmēšanas operācijām.
Volumes & Surfaces Izmantojiet un importējiet 3D virsmas, kas izmantojamas visiem mērniecības darbiem; šajā modulī ir iekļautas tilpumu aprēķināšanas funkcijas pēc dažādām metodēm.
MEP Šis modulis iekļauj sevī komandu kopu, kas paredzēta santehnikas darbiem, augstumu pārnešanai, paralēlu līniju izveidošanai, pārvietošanai pa virsmu un skenēšanas līnijām.
Roading Ceļu projektēšanas datu importēšana no dažādiem formātiem un jebkura izlīdzinājuma iezīmēšana dažādos veidos.
GIS Definējiet ĢIS līdzekļus un atribūtus, kas jāpiešķir uzmērītajiem punktiem. Tas ietver ĢIS datu importēšanas un eksportēšanas funkcijas.
Automeasuring TPS Ļauj automātiski veikt mērījumus (atsevišķām sesijām vai laika intervālā); ietver ziņojumu ģenerēšanu un automātisku rezultātu nosūtīšanu.
Build Extension Paplašina Survey programmatūru ar visām iezīmēm un funkcijām, kas raksturīgas Build versijai, kas paredzēta būvniecības pielietojumiem.
PicPoint Uzņem un apstrādā fotoattēlus punktu mērīšanai tieši pašās fotogrāfijās.
Bathymetry Pārvaldiet batimetriskos mērījumus, iegūstot dziļuma datus no eholota un GNSS pozīcijām. Tas ietver arī maršruta kontroli.
Locators Izveidojiet savienojumu ar komunikāciju lokatoriem un ierakstiet dziļumus attiecīgajās GNSS pozīcijās.