A-GEO

Zenith06

Vai nepieciešami precīzi rezultāti, bet nevēlaties ieguldīt dārgā un sarežģītā iekārtā? GeoMax piedāvā Zenith06 un X-PAD programmatūru kā risinājumu jums. Šī vienkāršā iekārta un inuitīvā lauka programmatūra novērš nepieciešamību pēc plašas apmācības, lai iegūtu kvalitatīvus rezultātus. Programmatūrai ir intuitīva darbplūsma, kas ir lietotājam viegli saprotama, jo izstrādāta, sadarbojoties ar programmatūras lietotājiem. X-PAD programmatūrai nav apkopes maksas. Pateicoties kompaktajam dizainam, Zenith06 ir viegli pārnēsājams.

Sazinieties ar mums, ja esat ieinteresēti!
Ražotāja mājaslapa Produkta brošūra

Ātri apgūstiet darbu ar Zenith06

Vienkāršais GNSS uztvērējs un lietotājam draudzīgā lauka programmatūra novērš nepieciešamību pēc dārgas apmācības, lai iegūtu labus rezultātus. Programmatūra ir viegli saprotama un ļauj ātri iepazīties ar funkcijām. Ja rodas jautājumi, reāllaika palīdzība no GeoMax atbalsta komandas ir pieejama jebkurā laikā, izmantojot TeamViewer. Turklāt X-PAD 365 Virtual Training Academy varat noskatīties dažādas apmācības.

Intuitīva darbplūsma

X-PAD programmatūra, GeoMax kontrolieri un Zenith06 ir rūpīgi izstrādāti, lai nodrošinātu efektīvu darbplūsmu. Tas sākas ar paātrinātu savienošanas procesu, pateicoties unikālajai QR-iConnect funkcionalitātei. Aizmirstiet laikietilpīgo instrumentu uzstādīšanas procesu, vienkārši noskenējiet iekārtu un dodieties strādāt!

Droša un efektīva datu pārvaldība

X-PAD 365 ir GeoMax mākoņa pakalpojums, kas izveidots, lai risinātu datu pārvaldības un sadarbības jautājumus, ar kuriem katru dienu saskaras mērnieki un būvniecības profesionāļi. Strādājot ar Zenith06, datiem var piekļūt, tos saglabāt un koplietot, izmantojot X-PAD 365 failu pārvaldnieku. Pateicoties automātiskajai dublēšanai, jūsu dati vienmēr ir drošībā. Turklāt sadarbības funkcija ļauj vairākiem lietotājiem kopīgi strādāt pie viena projekta, kopīgojot apsekotos punktus un rasējumus, un reālajā laikā redzēt progresu.

Ērta lietošana

Zenith06 ir ideāls instruments pilnas dienas darbam uz lauka. Pateicoties kompaktajam dizainam, Zenith06 ir viegli pārnēsājams. Tas padara jūsu darbus daudz ērtākus, piemēram, inženierkomunikāciju vai ceļu uzmērīšanu, kur ir liels daudzums punktu.

Tehniskā specifikācija

Uztvērējs
Mērīšanas sistēma 184 kanāli, divfrekvenču, daudzsatelītu
GPS joslas L1 C/A, L2C
GLONASS joslas L1OF, L2OFC
BeiDou joslas B1I, B2I
Galileo joslas E1 B/C, E5b
QZSS joslas L1 C/A, L2C
Pozicionēšanas ātrums 10 Hz
Uztvērēja precizitāte*
RTK H: 2 cm + 1 ppm
V: 3 cm + 1 ppm
Static H: 2 cm + 1 ppm
V: 3 cm + 1 ppm
GNSS inicializācija 24 sekundes
Komunikācija
4G LTE modems Pieejams Zenius kontrolieriem
Bluetooth® BT4.2 LE
Komunikāciju ports USB Type-C
RTK datu protokoli RTCM 3.0, 3.1, 3.2, 3.3, MSM
Saskarne
Taustiņi Ieslēgt/Izslēgt
LED statusa indikatori Pozīcija, akumulators, Bluetooth®, RTK
Fiziskās specifikācijas
Izmēri 139 mm x 80,6 mm x 30,6 mm
Svars 340 g
Darba temperatūra No -40°C līdz +65°C
Aizsardzības reitings IP67
Mitrumizturība ISO 9022-12-04
Noturība pret vibrāciju ISO 9022-36-03-0
Triecienizturība Iztur kritienu no 1,2 metru augstuma
Barošana
Akumulators 3,8 V - 6,12 Ah Li-Ion
Darbības laiks > 20 stundas
* Mērījumu precizitāte un ticamība ir atkarīga no dažādiem faktoriem, ieskaitot satelītu izvietojumu, šķēršļus, novērošanas laiku, jonosfēras apstākļus utt.