A-GEO

Zone20 H

Ekonomisks un izturīgs sākuma līmeņa rotējošais lāzernivelieris. Ar stabilu korpusu un vienkāršu saskarni šis risinājums piedāvā visas funkcijas, kas nepieciešamas regulāram darbam. Zone20 H ir automātisks rotējošais lāzernivelieris, kas ļauj manuāli iestatīt lielumus divās asīs. Tas ir viegli lietojams un uzticams jebkurā situācijā.

Sazinieties ar mums, ja esat ieinteresēti!
Ražotāja mājaslapa Produkta brošūra

Izturīgs un viegli lietojams

Zone20 H atbilst IP67 ūdens un putekļu aizsardzības klasei, pateicoties tā cietajam korpusam, kā arī stikla kupolam. Gumijas rokturi un buferi nodrošina lielisku aizsardzību un ērtu saķeri. Pateicoties unikālajai litija jonu akumulatoru koncepcijai, lāzera darbības laiks ir par 300 procentiem ilgāks nekā ar NiMh baterijām. Tas ir pilnībā uzlādēts tikai piecās stundās. Pateicoties tikai četriem taustiņiem, kā arī informatīvajiem LED indikatoriem, ierīce ir ļoti vienkārša un viegli lietojama ikvienam. Informāciju par akumulatora un instrumenta stāvokli var iegūt ātri.

Uzticams risinājums

Zone20 H ir ideāls risinājums darbiem ārpus telpām, piemēram betonēšanā. Tā kā būvniekiem ir nepārtraukti jāpārbauda betona augstums, lai nodrošinātu optimālu izlīdzināšanu, Zone20 H to atrisina, padarot darbu efektīvu. Pateicoties iespējai manuāli ievadīt atzīmes, profesionāļi, kuriem laiku pa laikam ir vajadzīgas vienkāršas nogāzes, piemēram, piebraucamo ceļu un ainavu veidošanā, maksimāli izmantos Zone20 H sniegtās priekšrocības

Tehniskā specifikācija

Darbības diapazons
(Diametrs)
900 m
Pašlīmeņošanās precizitāte ± 2,2 mm @ 30 m
Pašlīmeņošanās diapazons ± 6°
Rotācijas ātrums 600 rpm
Lāzera diode 635 nm / 1. klase
Akumulatora tips Četri D tipa akumulatori
Darbības laiks > 40 h
Darbības temperatūra No -10°C līdz +50°C
Uzglabāšanas temperatūra No -30°C līdz +70°C
Aizsardzības reitings IP67