A-GEO

Zone40 H

Automātiskais horizontāli rotējošais lāzernivelieris Zone40 H ir labākais būvlaukuma risinājums nelīdzenām vidēm, un tam ir iespēja manuāli ievadīt atzīmes. Apvienojot stingras konstrukcijas korpusu ar jaudīgu un uzticamu tehnoloģiju, šis risinājums ir ilgtermiņa izvēle jebkuram izlīdzināšanas uzdevumam. Neatkarīgi no tā, vai nepieciešama precīza norāde betona liešanai vai precīza veidņu izlīdzināšana. Zone40 H veiks uzdevumu, ietaupot naudu un laiku, jo tas pārliecina ar augstu precizitāti un vieglu, kā arī intuitīvu darbību.

Sazinieties ar mums, ja esat ieinteresēti!
Ražotāja mājaslapa Produkta brošūra

Augsta precizitāte

Zone40 H izceļas ar augstu pašizlīdzināšanas precizitāti ± 1,5 mm uz 30 m attālumu un nodrošina vislabāko risinājumu jebkādām izlīdzināšanas vajadzībām. Zone40 H maksimālais darbības diapazons ir 900m/diametrā ar ZRP105 un ZRD105 lāzerstara uztvērējiem. Tas ne tikai ļauj pārsūtīt lauka datus, bet arī ir nepārspējams, pārbaudot betona augstumu un manuāli mērot nogāzes rampām un ainavām.

Viegla mērījumu pārbaude

Būvniekiem pastāvīgi jāpārbauda betona augstums, lai nodrošinātu optimālu izlīdzināšanu. ZRD105 digitālais rādījums ir precīzs un skaidri parāda, cik tālu atrodaties no centra un cik daudz betona vēl ir nepieciešams. GeoMax lāzerstara uztvērējiem ir liels uztveršanas lauks, tāpēc staru meklēšana ir ātra un uzticama.

Tehniskā specifikācija

Darbības diapazons
(Diametrs)
900 m
Pašlīmeņošanās precizitāte ± 1,5 mm @ 30 m
Pašlīmeņošanās diapazons ± 5°
Rotācijas ātrums 600 rpm
Lāzera diode 635 nm / 1. klase
Akumulatora tips Četri D tipa akumulatori
Darbības laiks > 40 h
Darbības temperatūra No -10°C līdz +50°C
Uzglabāšanas temperatūra No -30°C līdz +70°C
Aizsardzības reitings IP67