A-GEO

image

GNSS 3D Lāzerskeneri Kontrolieri Tahimetri Nivelieri Teodolīts Tālmērs Ārējie radio CORS/GNSS Antenas Bezpilota kuģis Programmatūra
image

SH5A

Daudzpusīgs kontrolieris, kas ir pielietojams situācijās, kad ir nepieciešams efektīvs un izturīgs risinājums. Tas strādā uz Android operētājsistēmas bāzes, tāpēc tas ir spēcīgs un pielāgojams darbarīks.

image

UT12P

Izturīgs un kompakts kontrolieris ar 6 collu ekrānu. Risinājuma efektivitāte un veiktspēja padara to piemērotu darbam sarežģītos apstākļos. Šī ierīce ir optimizēta ilgstošam darbam un sarežģītiem uzdevumiem.

image

UT32

Izturīga planšete ar 8 collu ekrānu un Android 10 operētājsistēmu. Ierīce ir plāna, bet izturīga. Tā ir labākā izvēle, ja ir nepieciešama laba ekrāna redzamība. UT32 ir ideāls izmērs - tas nav ne pārāk mazs, ne pārāk liels. Tas ir veidots tā, lai būtu izturīgs, uzticams un daudzpusīgi pielietojams.

image

UT56

Viegls, bet izturīgs risinājums ar 10,1 collu ekrānu un Android 10 operētājsistēmu. Ierīces dizains ir kompakts un moderns, tā ir piemērota darbam sarežģītos apstākļos.

image

UT50

Izturīga planšete ar 10 collu ekrānu, kas ir lieliski piemērota ilgstošam darbam sarežģītos apstākļos. Ierīcei ir triecienizturība kritieniem no 1,2 m un IP68 aizsardzības pakāpe un MIL-STD sertifikācija, kā arī 128GB SSD atmiņa un divi viegli izmaināmi akumulatori.

image

SRT10W

Izturīga planšete ar 10,1 collu ekrānu un Windows 10 operētājsistēmu. Pateicoties ierīces izturībai un uzticamībai, tā ir piemērota darbam sarežģītos apstākļos. SRT10W var izturēt lielus triecienus, skrāpējumus un galējas temperatūras. To ir ērti lietot, un tas garantē izcilu ekrāna redzamību, darbību ātrumu un augstus veiktspējas standartus.