A-GEO

Stonex XVS vSlam

Sistēma izmanto tehnoloģiju, kuras pamatā ir augstas izšķirtspējas attēlu, inerciālo sistēmu un sarežģīta algoritma integrācija: tverot scenāriju ar XVS, 3D modelis tiks ģenerēts ar fotogrammetrisko paņēmienu palīdzību. Staigājot un tverot ainu kustībā, reāllaika interfeiss palīdzēs jums apkopot datus, norādot uz jūsu kustības ātrumu un, ja nepieciešams, atgriezties apgabalā, lai attēlam būtu pietiekami daudz pārklājuma. Pateicoties Visual SLAM sistēmai (vienlaicīga lokalizācija un kartēšana), jūsu trajektorija planšetdatorā tiek parādīta reāllaikā. Inerciālais (IMU) sensors palīdz algoritmam ģenerēt nepārtrauktu attēla bloku. Labākais rezultāts tiks iegūts automātiski. Atgriežoties birojā, 3D modeļa ģenerēšanas procedūra ir pilnībā automātiska, izmantojot datorprogrammatūru. Datus, kas nāk no XVS, var integrēt ar video no UAV drona vai jebkuras kameras, lai pilnībā rekonstruētu teritoriju.


Sazinieties ar mums, ja esat ieinteresēti!




Ražotāja mājaslapa Produkta brošūra
Precīzs
Viedais algoritms ļauj izvēlēties labākos attēlus un palielināt iegūtā modeļa precizitāti. Ja skeneris atrodas ļoti tuvu elementam (apmēram 1 m) un skenēšana noslēdzas vietā, kur sākāt skenēt, precizitāte ir 2–3 mm.
HD Tekstūras
Pamatojoties uz augstas izšķirtspējas attēliem, tas ļauj ļoti skaidri un reāli rekonstruēt skenētā objekta detalizāciju.
Precīzi rezultāti
Izmantojot automātisku mērķu noteikšanu un inerciālo sistēmu izmantošanu, var iegūt mērogotus un izlīdzinātus rezultātus.
Viegli lietojams
Pateicoties tā praktiskumam un ērtai lietošanai, to var izmantot vairāki cilvēki uzņēmumā vai iestādē, bez priekšzināšanām par 3D skeneriem. Lauka lietojumprogramma palīdzēs apkopot datus.
Daudzpusīgs
Izmantojot XVS skeneri, var dokumentēt dažādus pilsētas scenārijus, piemēram, infrastruktūras objektus, avāriju rekonstrukcijas, gāzes/ūdensvadu remonta darbus, ēku virsmas un daudz ko citu. Rezultātu ģeometriskā precizitāte un krāsu reālisms padara to par risinājumu arī arheoloģiskajiem, arhitektūras un ģeoloģiskajiem darbiem.

Tehniskā specifikācija

Veiktspēja
Maksimālais diapazons 40 m
Minimālais diapazons 0.4 m
Trajektorijas precizitāte
(pēcapstrādē)
4 mm
Relatīvā precizitāte
(1 m attālumā)
3 mm
Relatīvā precizitāte
(20 m attālumā)
2 mm
Attēlveidošana
vSLAM kameras izšķirtspēja 640 x 480 px
vSLAM kameras redzes lauks 65°
vSLAM kameras kadri sekundē 25
RGB kameras izšķirtspēja 2448 x 2048 px
RGB kameras redzes lauks 89°
RGB kameras kadri sekundē 10
RGB kameras aizslēga sensors Globālais
Sistēma
IMU 3x3x3 - Žiroskops, magnetometrs un akselerometrs
Komunikācija un uzlāde USB-C 3.0
Izšķirtspēja 66 mm x 22,5 mm x 160 mm
Elektriskā specifikācija
Uzlādes strāva 5 V (izmantojot USB)
Maksimālais patēriņš 4 W
Barošana
Patēriņš 28 W
Darba ilgums 6 h (2 akumulatori - 3 h katrs)
Kapacitāte 25700mAh x2
Fiziskās specifikācijas
Iekārtas svars 740 g
Kastes svars 5 kg
Izmēri (Garums x Diametrs) 151 mm x 120 mm
Darbības temperatūra No 0°C līdz +40°C